| IngerasulMicut a întrebat:

Ati incercat vreodata pastile pentru memorie? Au vreun efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Au efectul de a te tine mai concentrat si mai odihnit ca sa poti invata, memora.Insa ele nu te ajuta asa mult la memorie pe cat te ajuta la concentrare adica la energie si atentie/concentrare.Iti recomand unul dintre produsele MagneZIB6, Concentrix Bilomag Forte sau MemoPlus(asta sa nu il iei seara) sau Stress Management B Complex.Dar decat sa iei ceva ptr.memorie mai bine iei MagneZIB6(magneziu zinc b6)care te ajuta sa iti dea energie si sa nu te mai simti stresat, te linisteste si te ajuta sa te aduni si te ajuta la efort fizic sau psihic intens.
Succes!

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Da,dar se dau doar cu acord medical.
Oricum, Nu fac minuni. Doar te ajuta sa te concentrezi.