| TeodoraMadalina7 a întrebat:

Azi am fost la sala prima data și am făcut exerciții cam intense sa zic așa și când am ajuns acasă pe lângă febra musculara mi au apărut câteva vanatai pe picioare și mă dor.E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai lovit pe picioare, este normal!
Daca sunt vase de sange care au provocat vanataile, nu-i normal si trebuie s amergi la mediculd e familie sa te vada si sa te trimita la specialist.