| LilFluffyBunny a întrebat:

Azi am fost sa imi fac niste analize iar dupa ce mi-a recoltat sangele am fost super ok pentru cateva momente. Dupa ce am facut cativa pasi am inceput sa ametesc si apoi am lesinat.Acum imi vine sa vars, ma doare capul si ma simt putin ametita.Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Este o reactie inadecvata psiho-emotionala, probabil cu varsta ca trece cand vei invata sa te controlezi, de altfel multa lume este in situatia ta

| Duckey a răspuns:

Pai depinde, ar putea fi mai multe cauze, de exemplu poate de la caldura mai stiu eu ce, sau incerca si alt loc sa iti faci analizele.