| Dudă_3689 a întrebat:

Azi am observat ca ma doare destul de tare sfarcul stang. Doar sfarcul, fara san. Ma doare cand il ating, pana acum nu mi s-a mai intamplat si de aceea sunt destul de speriata. Tin sa mentionez ca mi-a trecut menstruatia, am 17 ani si nu mi-am inceput viata sexuala. Dau si funda, vreau doar un raspuns concret. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Basthet a răspuns:

Bună!
Nu te speria, poate că ai dormit într-o poziție incomodă și de aceea te doare.
Pune o compresă rece. Dacă te doare și peste câteva ore, numai medicul ar putea să-ți dea un răspuns concret și, mai ales, corect.
Sănătate!

1 răspuns:
| Dudă_3689 explică:

Multumesc! Am vazut ca acum nu ma mai doare ca ieri, o sa incerc si cu o compresa rece, sper sa imi treaca de tot.