| Iania_Nicoleta_1963 a întrebat:

Azi mi.a cazut plomba de la o masea si am lipit cu Corega.Are ceva? dauneaza? Doctorul meu stomatolog nu lucreaza inca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Momentan nu are nimic, dar nu va dura,, lipeala" si tot va trebui sa te duci la dentist in urmatoarele zile

| GabiDumitrescu a răspuns:

Din ce vad aia e pentru proteze, nu pentru plombe. Daca ai noroc si nu se infecteaza, atunci inseamna ca ai avut noroc. Sanatate! happy

| Iania_Nicoleta_1963 explică (pentru GabiDumitrescu):

E scos nervul, e obturata.MULTUMSC!