| Bnnkaxka a întrebat:

Bună bună, ce credeți? Crema anticelulitica ajuta și pentru vergeturi? sad
Sper ca am nimerit categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, cremele anticelulitice nu au cum sa ajute vergeturile.
Vergeturile sunt crapaturi ale pielii, care nu se pot lipii cu nimic. Veregturile pot fii eliminate doar cu operatie estetica cu laser, la orice cabinet de estetica, dar costa foarte scumpa, pretul fiind in functie de fiecare cm de vergetura, care trebuie operat.

| Bnnkaxka explică (pentru Violleta2022):

Hmm, ok, mersi de răspuns, m-am ales cu ele după ce am început sa fac exerciții fizice, ar trebui sa renunț la exerciții? Sau pot sa continui? O sa-mi fac mai rau?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vergeturile daca sunt albe nu mai ai ce le face. Iar daca sunt de alta culoare tot nu prea ai. Lasa-le asa

| Bnnkaxka explică (pentru anonim_4396):

Pf, mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bnnkaxka):

Cu drag!