| Dragosteaestegratis a întrebat:

Buna, cam cat costa o operatie de decompresie orbitala?
Întreb deoarece am ochiul drept iesit din orbita, iar pana sa ajung la doctor, mi-ar plăcea daca puteti sa imi spuneti care este pretul unei astfel de operatii! Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pana la cost, nu uita ca ai asigurare; multi medici au in sange instictul de a salva; nu iti recomnd sa amani! De as fi in locul tau, as fi deja in drum spre policlinica!

| Eliss1976 a răspuns:

Provita 5000 RON
Ar fii interesant cine s-a operat la dr.Dan Georgescu sa ne spună păreri de după interventie