| HereToHelp123 a întrebat:

Cam de 2 sapamani,sa zic asa,am greturi seara. Nu e vorba de sarcina sau ceva laughing De la ce? Pot avea ceva? Doar seara mi-e greata, atat sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Georgian2Adiv a răspuns:

Depinde de ce alimente consum cel mai des in zilele in care a greata, sucurile acidulate spre exemplu pot fi o cauza.

| secreteleinimii a răspuns:

Mananca sanatos si fa sport... si mergi la medic daca te mai simti rau