| JulieDeni19 a întrebat:

Bună, care este cel mai bun ceai pentru a slăbi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu exista un produs care sa te faca sa slabesti = topit sunca daca tu mananci la fel laughing
Daca era asa nu mai existau obezi laughing si beam toti un ceiut dupa ce mancam 3 felii de tort din ala bunwinking

| aneliram a răspuns:

Eu stiu de ceaiul verde, dar cel mai bine mergi la nutritionist. Fara dieta, nu slabesti.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Nu e bine sa,, faci foamea" iti trebuie o dieta personalizata( de asta zic sa mergi la nutritionist, desi, este costisitor daca respecti dieta sigur da rezultate).

| zattech a răspuns:

Cel negru este bun, dar nu te ajuta foarte foarte mult daca nu te bagi la un deficit caloric

| cristimihailov a răspuns (pentru zattech):

Ce inseamna deficit caloric?

Răspuns utilizator avertizat
| zattech a răspuns (pentru cristimihailov):

Deficitul caloric este o etapa in care reduci numărul caloriilor la aproximativ 2000 de calorii pe zi

| cristimihailov a răspuns (pentru zattech):

Stii ca femeia si barbatul au nevoi calorice diferite. nu?
Apoi ca se mai imparte pe varsta, activitate si sezon, nu mai spun happy

| Mosotti a răspuns:

Nici unul, Kcal mancate mai putine decat arzi ajuta si atat. Arzi cam 1800-2000, deci mananci 1000 si dai cam 4 kile pe luna.