| marianje a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine? Am 11 ani si nu am mushiul de la mana dezvoltat in schimb la picior il am foarte dezvoltat.Care imi spune cum sa-l dezvolt? Joc handball si trebuie sa am forta in maini...care ma ajuta dau funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1ce a răspuns:

Incepe sa faci flotari : in prima seara 5, in a doua 10, in a treia 15, si tot asa.Eu am fost la karate si foloseam aceasta metoda pentru a-mi mari forta.

3 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Ridicari la bara si flotari!

| AnGeLinBlAcK a răspuns:

Flotari, flotari si iarasi flotari.winking
Asa mi l-am format si eu happy

| Radu_8452 a răspuns:

Si eu am 11 si joc handbal la CSS Fagaras sunt extrema dreapta si eu mi-am dezvoltat muschii prin tractiuni la bara