| AmaneMisa a întrebat:

Cat costa si de unde pot cumpara cercel medicinal? la farmacie se gaseste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fustii a răspuns:

La farmacie nu sunt foarte sigura, dar poti cumpara de la argintarie, sigur vei gasi! Bafta

2 răspunsuri:
| Georgianaaa909 a răspuns:

Buna! Pai variaza pretul in functie de model si de material.Se gasesc in mall-uri, si in clinici speciale(una e pe la gara de nord)! Bafta... FUNDA?

| Fustii a răspuns:

Costa pana in 10 lei si cred ca se gasesc la farmacie, dar poti gasi si la argintarie, sigur vei gasi! Succes!