| Ingridd22 a întrebat:

ce diete ati incercat si dau rezultate.
Verisoara mea are mare nevoie sa slabeasca foarte repede. Dar sa nu fie foarte drastice. Ea vroia sa incerce reteta "Balerina" dar am citit pe internet ca nu prea e buna.As vrea idei de diete/retete de slabit rapid!
Multumesc! Dau funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

Reteta ti-o da un medic specialist.Nu crede in alea depe net is o prostie. Daca e doar plinuta sa faca sportoh go on

| miranda a răspuns:

Buna!
In fiecare dimineata sa manance 2 iaurturi Danone cu 0% grasime impreuna cu 3 linguri de fulgi de porumb. La pranz mananca un gratar din piept de pui cu legume, dar nu cartofi si orez. Pe la ora 16:00 poate sa manance un fruct dar nu banana, para, pepene galben si struguri. Seara trebuie sa manance supa, cata vrea ea. O data in fiecare saptamana, ar fi indicat sa manance supa de varza, dimineata, la pranz si seara. Daca respecta dieta asta, sigur o sa slabeasca. Sper ca te-am ajutat!
Pa :*