| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce e ala tratament cu/pentru hemoroizi? Si ala din video ce este? Anus? http://www.youtube.com/watch?v=Tk2nVA7oavE&feature=relat ed

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Eu cred ca sunt hemoroizi externi.Se foloseste acum o metoda de ultima generatie prin aspirare a hemoroizilor fara operatie, cu minimul de dureri.Aceeasi procedura se foloseste si in America.

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

Da,dar eu vreau sa stiu ce sunt aia hemoroizi si cum sa ajuns la operatie. Ala e anus? :-~ Vreau sa stiu mai multe despre.