Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre periuta de dinti electrica? Este mai buna decat cea obisnuita? Si daca da de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Periuta electrica e pentru cei lenesi, eui raman la parerea ca periuta obisnuita e mai ca lumea

| Attat_Mario_1975 a răspuns:

Da e mai buna adica si eu am si este mai buna pentru ca nu mai trebuie sa stai sa misti periuta normala si plus ca curata mai bine dinti! funda?

| damy95gl a răspuns:

Sincer, de la prima utilizare a periutei electrice am renuntat la cea manuala... poate ca par exact ca acea persoana din reclamele TV, dar intr-adevar, curata mult mai eficient cele electrice decat cele obisnuite. Eu mi-am achizitionat aceasta periuta recent si sunt foarte multumit: http://cronomed.ro/......hite.html. O zi buna!