Întrebare recomandată | gongsterbeep a întrebat:

Ce spitale din Bucuresti au sectii de ginecologie in afara de universitar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GouDidodino a răspuns:

Spitalul Nicolae Malaxa, pe șoseaua vergului, pantelimon
Spitalul Bucur, sector 4

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Printro simpla cautare pe Google vei gasi adresele tuturor sectiilor de ginecologie existente in spitalele din Bucuresti. Succes!

| gongsterbeep explică (pentru corbulalbrosu):

Am cautat si mi-a dat la privat. Eu vreau la un spital de stat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru gongsterbeep):

Spitalul Universitar de Urgență București
Spitalul Clinic Județean de Urgență Ilfov
Spitalul Clinic Filantropia

| BostonCeltics a răspuns:

Spitalul maria