| AnnLee a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa am fundul si saniii mari?

Fara operatie, pastile etc...

De 1 an ma confrunt cu asta...Toate colegele mele au funful si sanii mari si sunt dezvoltate iar eu sunt micuta pe langa ele.

Am 15 ani, sunt slabuta si nu prea am forme.

Ce exerciti trebuie sa fac? Cum sa le fac?

Ce trebuie sa mananc?

Vreau sa am rezultate rapid nu sa trebuiasca sa astept 3 luni de zile sau mai mult.

Am auzit ca tinctura de marar nu este buna. ca nu are rezultate si poate si afecta.

Am auzit ca e bine sa masezi in sanii...e adevarat?

Nu vreau raspunsuri jignitoare sau ' ce-ti trebuie forme la varsta asta' etc.

Vreau raspunsul intrebarilor care mi le pun de atata timp.

Va rog mult ajutati-ma!

Dau funda doar spuneti-mi o metoda care sa dea rezultate ce se observa.

Multumesc ca ati pierdut cateva minute citindu-mi postarea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Awndre a răspuns:

Poti sa iei tinctura de marar, e buna. Poate tu nu esti asa de dezvoltata precum colegele tale, fiecare om e diferit. Pentru posterior poti cauta exercitii pe youtube, pentru sani... nu ai ce sa le faci sad