| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna.Ceva medicamente pentru tuse si pentru nas ca imi curge non-stop(mersi)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raceala si gripa ( ala care contine pseudoefedrina - buna pentru nas - desfunda si nu mai "curge" ). Poti incerca si alternative. La mine functioneaza asta.

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Pastile de supt/sirop pentru tuse. Nurofen pentru nas. La mine merge combinatia asta.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru dinaprilie):

Ce nurofen?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc):

Raceala si gripa ( ala care contine pseudoefedrina - buna pentru nas - desfunda si nu mai "curge" ). Poti incerca si alternative. La mine functioneaza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tuse ridiche neagră cu miere...o scobești un pic, pui mierea și o bagi la cuptor. Are un gust oribil, dar dacă vrei, încearcă.