| Andreea12e a întrebat:

Buna, ceva păreri despre produsele de slabit slimjoy?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate produsele de slabit au un singur scop, sa slabesti DOAR ATAT timp cat le folosesti, dupa ce renunti la ele, pui dublu pe tine.
Te sfatuiesc sa slabesti natural si normal cu dieta si mult sport, daca vrei sa nu mai pui greutatea la loc si nici sa-ti dai sanatatea peste cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa slabesti faci deficit caloric, nu iei astfel de panarame. Ele sunt considerate pentru slabit pentru ca au putine calorii si reduc pofta de mancare, dar in realitate nu ele 'slabesc', ci deficitul caloric la final.

| Dintrebare a răspuns:

Nu sunt bune de nimic

| Alex08062018 a răspuns:

Nu stiu daca functioneaza...

| Marcus99 a răspuns:

Nu le-am incercat

| Andrei226035 a răspuns:

Nu le-am incercat