| Stefania a întrebat:

Cine imi da niste exercitii pentru fese si pentru coapse`big grin? FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Clasicele fandări. :D http://www.e-sana.ro/......0_222_.jpg
Faci în mers, 2 sesiuni a câte 50 de fandări. Adică nu le faci pe loc, mergi.

Altceva. Stai întinsă pe pat pe o parte, şi ridici un picior cât de sus poţi de 10 ori. Apoi te întinzi pe cealaltă parte şi repeţi cu celălalt picior. :)

Sunt încercate cu succes de mine, eu astea le-am folosit ca să-mi tonifiez coapsele.
O zi faină!

Răspuns utilizator avertizat
| capricc a răspuns:

Daca vrei slabire localizata este bine sa incerci exercitii de fitness, mai ales cele pe zone dar cu incalzire inainte. Uite un program pentru fesieri de 30 de zile, destul de apreciat zic eu http://fucsia.ro/......e-30-zile/