| Yxha12 a întrebat:

Cine imi poate recomanda si mie ceva pentru Acnee? Am incercat si o crema de la Gerovital si un Teea tril oil si mai multe. Ideea este ca nu am asa multa acnee, am cateva cosuri si acum mi s-a terminat solutia cu care ma dadeam si am zis ca incerc ceva nou si nu mai am variante. Ideei si sfaturi aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă sunt doar câteva coșuri intră pe grupul de Facebook the ordinary românia și citește acolo să învei cum să-ți alcătuiești o rutină. coșurile nu trec c-o cremă folosită din când în când... trebuie o rutină constantă de îngrijire

| zilog a răspuns:

Am avut de câteva ori și am reparat-o singur și repede
prima dată am pus rondele dinalea de vata imbibate in apa oxigenata
si le-am lăsat pe zona respectiva cate 10 minute
dupa care am dat cu albastru de metilen
si am dat cu TETRACICLINĂ UNGUIENTĂ

in 1 săptămână eram perfect aveam pielea ca de bebeluș

Chestia cu apa oxigentata nu o faci prea des
este de ajuns o data la 12 ore

| Dana2103 a răspuns:

Zinc