| Alexaandruu a întrebat:

Buna,cine ma poate ajuta, mi s-a umflat buza si este a doua oara cand mi se umfla asa din senin, ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Alergie la ceva mancare sau bautura. Aminteste-ti ce ai mancat in ambele dati cand ti s-a umflat buza.

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Ceau man, eu nu sunt expert medical dar din cate citesc mi se pare ca suferi de buza umflata. big grin Funda? lol

| calin32 a răspuns:

Ai facut alergie la ceva si mie mi s-a intamplat