| alexalx9777 a întrebat:

Bună comunitate. Voiam să vă adresez o întrebare pentru a fi la curent cu ceea ce mi se întâmplă. De aproximativ trei săptămâni adorm în fiecare noapte la ora 4:00 și mă trezesc la 15:00. Când mă trezesc este totul bine plin de energie fără nicio problemă dar după ce merg să mănânc și vin înapoi în pat după vreo jumătate de oră mă ia o stare de moleșeală și de slăbiciune în mâini și picioare. Simt greu și când țin telefonul în mână. Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ca să fiu sigur că am înțeles corect: tu dormi 11 ore, te trezești să mănânci, apoi te întorci înapoi în pat? Și te întrebi de ce ești moleșit?

Dar de curiozitate, tu nu ai absolut nici o ocupație pe lumea asta? Școală, serviciu, lucruri de făcut?

| alexalx9777 explică (pentru johnnny123):

Student in anul trei, timpul când stau treaz învăț și fac licență.

| Donsavas a răspuns:

Fa ti niste analize de rutină si discuta cu un medic

| Mmn a răspuns:

Un program normal de somn, analize ficat.