| Mirris a întrebat:

Copilului meu nascut cu probleme i s-au administrat de la bun inceput laptele praf aptamil proexpert fara lactoza. Ajunsa acasa am aflat ca in localitatea mea nu gasesc aceasta marca.Am comandat pe net acest lapte, dar dureaza cv timp pana ajunge si as vrea sa stiu daca il pot inlocui cu prenan fara lactoza(sau nan 1 fara lactoza)pana ajunge la destinatie comanda facuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DragonSilver a răspuns:

Pai in cazul acesta, de ce nu consultati un medic pentru a fii sigura ce trebuie administrat si ce nu. Unele medicamente pot avea efecte adverse!

| Mirris explică (pentru DragonSilver):

Medicul de familie mi-a spus ca pot sa ii dau insa mie teama ca avand problemele de sanatate sa nu il afecteze cumva.

2 răspunsuri:
| MateiT a răspuns:

Lapte crud de capra. vorbesc serios, citeste despre asta, e de departe cel mai bun lapte