| AlexPanda123 a întrebat:

Cred ca am o afecțiune numita fimoza(am 14 ani), când penisul este erect se vede doar o parte din penis, iar când este "normal" îl pot decalota puțin mai mult(îmi puteți spune ce grad este?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te măi Panda la un medic, ți-o vede și-ți zice gradul

| AlexPanda123 explică (pentru sierra1):

O sa fac asta, dar sunt oarecum reticent în legătură cu operația

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca îți vor tăia puța

| Raducons a răspuns:

Ai fimoza si esti inofensiv ): ha ha

| CosminCD a răspuns:

Bine este sa mergi la medic. Acolo o sa iti explice ce poate sa-ti faca.