| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca de fiecare data cel putin cu 2 zile inainte de menstruatie am avut durere de sani/cap/ambele, in ultimul an sigur ca am avut de fiecare data dureri de sani mari inainte cu o saptamana-doua saptamani.Astazi este a 30-a zi de ciclu menstrual,nu e regulat,nu am avut nici o durere,nimic si am secretie maronie, ca inainte de mentruatie cred. Poate fi vorba de o infectie/sarcina sau poate fi normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-am răspuns la o postare identică.
Pa, pa.