| KamiixSweet18 a întrebat:

Credeti ca sunt bine am 10 ani 1.55 (inaltime) 35 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Esti numa bun

| KamiixSweet18 explică (pentru GEOFLOTheAwesomeMythHunter):

Thx ^. ^ dar sunt cam inalta si arat ff slaba si nu prea imi place.tongue

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti cam slabuta, nu ar strica sa te mai ingrasi un pic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eşti prea SLABĂ, eşti subponderală - vezi linkul :
http://www.dietetik.ro/......calculator

Ar trebui să ai 51 kg!

Toate cele bune.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Raportandu-ne la inaltime ar trebui sa fii putin mai gras/a, cu cel putin 10 kg. 35 de kg sunt prea putine la o inaltime de 1.55 m.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| feraryyy78 a răspuns:

In opinia mea, da.

| PassingBY a răspuns:

Cred că eşti un pic cam slăbuţă, dar la vârsta ta nu cred că ar trebui să te preocupe atât de mult problemele de greutate.

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Nu stiu chiar daca esti bine dar zic ca cand aveam 10 ani eram si eu foarte inalt dar nu stiu daca chiar 1.55

| floricicacica a răspuns:

Da, este ff bine. Eu am la fel. Si am tot 10 ani.

| crisssivlad a răspuns:

Da! este foarte bine la varsta ta!