| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Cu 2 luni in urma ma simteam tare rau..am avut o cadere de calciu masiva. Ok, ma simteam mai bine pana ieri cand am decis sa iau Magne B6 Fiole la sfatul medicului. Am luat o fiola, totul a fost bine pana seara..nu imi era deloc somn...am adormit la 3:00 dimineata. Cand m-am trezit ma simteam atat de rau. Credeam ca mor pe loc. Nu stiu cum sa descriu starea aia.E ceva mai intensa senzatia ca atunci cand ti-e rau in masina si esti aproape sa vomiti..cu arsuri prin burta si cu crampe. Ma simt foarte slabit si rau cu o stare teribila de derealizare/depersonalizare, e ca un un gand handicapat ce ma bantuie..nu pot sa scap orice as face. Gandul ala a aparut odata cu senzatia aia si se resimte ca: Parca as fi venit de undeva din trecut/viitor si ma simt ciudat, strain parca totul e ireal, ca lumea e ireala ca un cosmar asteptand sa ma trezesc. Doamne nu stiu incotro sa o apuc. De acum 2 luni viata mea s-a dus de rapa sad Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Blonduuuuuuu a răspuns:

Pare mai mult o drepesie in care te-ai scufundat. Iti recomand sprijinul prietenilor, persoanelor apropiate care sa te ajute sa treci peste, cineva care sa te buna dispuna.