| Marsput134637 a întrebat:

Buna cum as putea sa îmi măresc sâni dar fara operatie
?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Ai putea face sală și dacă nu vezi rezultatele, cu siguranță e ceva genetic

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa te ingrasi, cand esti mai grasa si sinii se maresc.Alta metoda nu este.
Dar daca te faci mai plinuta este posibil sa nu te mai placa barbatii.Depinde si citi ani ai, sini is niste chestii cam schimbatoare, se modifica dupa cum bate vintu laughing uneori se fac mici, apoi dupa ceva ani pot sa se faca mari si tari si tot asa.Dar chestia aia cu ingrasatu cam asa este, se ingrasa si aia.

Nu iti pune silicoane ca nu merita, cine te place te va place si asa cum ai tu sinii acu, sau indiferent cum vor fi.

| Celula44 a răspuns (pentru relian):

"Dar daca te faci mai plinuta este posibil sa nu te mai placa barbatii" doamne fereste dar poate intreba pentru ea, nu pentru ce le place la barbati. asta e primul tau gand? serios?

| newaccountbye a răspuns:

De ce ți ai dori sâni mari? Sa nu poți alerga, sa ai dureri de spate sau sa nu poți dormi pe burta? Nu ai observat ca aproape toate modelele care au fost declarate "cele mai frumoase femei" sunt naturale și au sânii mici? Asta e frumusețe naturală. Nu știu cate filme ai urmarit, dar in toate actrița principala are sânii mici. Asta se caută, nu ce încurajează romanii noștri, cum zic ei "țâțe" și "c*r", in ce secol trăim? Stai liniștita așa cum ești!
You re perfect girl, don’t worry!

| AndreeaCrin988 a răspuns:

Nu îți recomand să te îngrași pentru că unele persoane grase au sânii mici. Deci nu poți fi sigură că vor crește cum vrei. Dar na, poți încerca să pui 5kg, sa vezi daca se schimba ceva.
Poți face sala și să ți lucrezi mușchii pectorali, dar nu ți vor face sânii mult mai mari.
Sânii cresc și se fac mai mici în funcție de schimbările hormonale pe care le ai (mai ales daca ești însărcinată/naști, dar nu ți recomand sa ramai gravida doar pentru a avea sânii mai mari).
Nu te lasa păcălită de aparente, femeile cu sânii mari au niste dureri de spate de nu mai pot, nu pot dormi mereu confortabil. Da, sunt drăguți, dar și sânii mai mici sunt drăguți. Îți sugerez sa-ti accepți corpul așa cum e happy