| Liviu473 a întrebat:

Buna
Cum pot sa ma ingras putin la fata ..sa fac falcute? Adica cand sunt stresat sau obosit mi se pare ca sunt slab.
Stie careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Din pacate grasimea nu se pune acolo unde vrem noi, altfel toate femeile ar avea sanii si fundul mare. Daca vrei sa te ingrasi trebuie sa te ingrasi peste tot (sau mai exact acolo unde esti tu predispus sa "stochezi" grasime, pentru ca la unii se pune pe burta, la unii pe solduri, coapse...)