| AndaAndreutza a întrebat:

Buna, cunoaște cineva o ginecoloaga buna la MedLife Iasi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai de capul tau. Vrei un medic ginecolog femeie.

| darrio2007 a răspuns:

Vai de capul tau. Vrei un medic ginecolog femeie.
https://www.ominimaterna.ro/echipa-medicala/dr-irina-dumitrascu--5.html

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim ce medici mai sunt la med life, gîndeste te ca multi medici si asistente pleaca din cauza salariilor mici si volumului mare de munca, si vin alte doctorite noi deci doar sa mergi tu acolo sa te uiti pe programul afisat pe usa cabinetului de ginecologie si vezi ce medici sunt cum îi cheamă si la ce ore îi gasesti, sau intrebi la receptie si fata de acolo te va programa la doctorița X, sau î ti va da numarul doctoritei si o vei suna tu, alta solutie nu este.

| gabriellaa23 a răspuns:

Poti da o cautare pe google, acolo gasesti recomandari despre medicii din clinica respectiva. Vezi recenzii de la pacientii ce au avut contact cu medicul.