| Ursuletuuuuuu a întrebat:

Buna big grin! De sambata dimineata, am simtit o durere in zona apendicului... apoi a inceput sa ma doara foarte tare piciorul drept! In dimineata aceasta am tot simtit in dreapta ceva tare, cum ca s-ar unfla...Iar acum ma doare foarte tare piciorul. Am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Daca te doare si piciorul drept, este posibil, mergi la doctor! Desi o chestie banala, apendicita poate fi periculoasa.Eu unul nu voiam sa ma duc si am fost foarte tarziu si din cauza asta a fost mai nasolhappy deci fuga la medic

1 răspuns:
| adikiller1 a răspuns:

Du-te la doctor si o sa-ti zica el...