| anonim_4396 a întrebat:

Dacă iubitul meu are un frate geamăn, există șanse ca și eu să fac gemeni? Din curiozitate întreb.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece tu îi semeni mamei tale, si daca tu nu ai frate geamăn, nici tu nu vei face gemeni.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, ce varsta ai? Sanatate multă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Emma30555 a răspuns:

Nu. Gena se tranmite mai mult la nepoti, adica la copiii tai, si cred ca se transmite pe cale feminina nu masculina

| Paul754880338 a răspuns:

Caracterele "rare", cum ar fi cel mentionat de tine aici, apare cel mai adesea o data la doua generatii. Dar astea sunt doar statistici. Posibilitatea exista.

| Public22 a răspuns:

Da, doar dacă faci sex cu unul din ei. laughing) ar exista șanse atunci. Sau încearcă cu amândoi. laughing

| Gofigi a răspuns:

20 %da