| mygirllady a întrebat:

dau fundita daca ma ajutati. A folosit careva crema pentru modelarea corpului sau pentru celulita de la Anew Clinical Avon? Daca da, spuneti-mi va rog daca are efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raluuuuu a răspuns:

E foarte buna.'

| Kristianna a răspuns:

Eu am folosit crema ptr.modelarea corpuluiwinking.Este f. buna, incearc-o.
Cea pentru. celulita nu am incercat-o.