| Fanica12344 a întrebat:

De 2 zile am o scurgere vaginală ciudata și abundentă (gălbuie branzoasa) și dureri in partea inferioară a abdomenului. Recent m-am confruntat și cu o răceala "jos" am tratat-o dar încă ma doare spatele. Ma deranjează aceasta scurgere și durerea de burta. INTR-o săptămâna ar trebui sa îmi vina și menstruația. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Cel mai probabil ai o infecție urinara. Mergi la o clinică de analize medicale si fa o urocultura. Dacă la urocultura nu iese nimic; atunci e probabil sa ai o infecție vaginale. Nu sta asa ca se agraveaza