| AnotherAnswer a întrebat:

De 3 zile simt o usoara apasare uneori in partea de jos a abdomenului si simt ca bule de aer trec prin acea zona, imi puteti spune va rog care este problema si diagnosticul? Am sa merg si la un consult, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Esti balonat?

| Simonasimona1992 a răspuns:

Diagnostic nu poate sa iti dea nimeni aici pe internet, dupa ureche.
Probabil esti doar balonat/constipat sau ai ceva afectiuni la nivelul intestinelor.
Medicul de interne iti poate spune cu exactitate ce e de facut
bafta!