| judo82828 a întrebat:

Bună. De 4 zile ma doare stomacul în reprize, ca și cum mi s-ar strange și după as avea senzație de gaze. Sau ca și cum asa avea emotii. Nu ma doare rau. Ma doare cam o data la o jumătate de ora sau ora. Aseară mi s-a făcut greata și am avut acid cred ca din cauza unor bucăți de prăjituri proaspăt scoase de la cuptor.
Am avut 2 zile în care m-am stresat și îngrijorat tare și de asemenea și acum sunt îngrijorată din cauza durerii deoarece asa e firea mea. Poate fi de la stres?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Sau poate sa fie o problema medicala.
Consulta un doctor.