| Lola200228 a întrebat:

De aseara simt furnicături și înțepături in corp parca orice haina port îmi face rău, adică îmi creeaza înțepături. Apropo simt și amorțeli in mâini câteodată. Care ar fi cauza? Voi ati pățit? Ce ati făcut?
Sunt și răcita.Am 17 ani.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata insa iti recomand multa odihna si sa ti pe tine haine care tin caldura si subtiri. Pare a fi un efect de la gripa pentru ca un prieten de al meu a mai avut asa problema si a baut ceai cu lamaie si si-a revenit in 2 zile.