Buna de azi dimineata am o usturime in zona intima si urinez cu sange ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi de urgenta la medic.
Cu sanatatea nu e de glumit

| CuriousStuff a răspuns:

Sa mergi la urolog cat de repede poti. Fuga la medicul de familie cat mai repede si cere-i trimitere la urolog. Ce vrei sa faci altceva? Nu trece cu ceaiuri sau frunze de varza, daca tratamente de astea vrei.