| NaidinMario a întrebat:

Buna,de azi dimineata ma doare foarte tare mana dreapta de la umar in jos,simt o presiune si o sensibilitate si cand apas sau o pun sub presiune ma doare enorm de tare abia pot sa o misc, oare ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Bună! Bine ai venit în club! Am durerea aceea de jumătate de an! După o lună cu mâna în repaus s-a mai redus însă nu am ajuns încă la medic? O cunoscută a făcut fizioterapie și i-a trecut complet! Dacă poți, mergi la un ortoped și scrii ce ți-a spus! Numai bine!

| Celestina003 a răspuns:

Ce ai făcut de dimineață de zici ca te doare? Sau ce ai ridicat in ultimele zile?

| IonelaIasmina a răspuns:

Poate ai sclintit-o!?
Sau. poate te-ai lovit!
Altceva nu cred că ar putea fi!?