| biancakaale a întrebat:

Buna, de cateva minute imi tremura mâinile si nu stiu ce sa fac, fara niciun motiv, nu consum tigari, droguri, alcool sau cafea si am 13 ani. Nu vreau răspunsuri gen du-te la doctor sau psiholog. Nu e troll, e o intrebare serioasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Conform mesajului tau initial, esti TROLL plictisit:

"acum o oră | biancakaale a întrebat:
Acum 30 min m-am taiat pe mana stanga cu niste cioburi de la un pahar spart pentru ca nu aveam lama. acum imi tremura mana stanga, si nu stiu de ce. care ar putea fi cauzele? (am 13 ani)."

| Invictusman a răspuns:

Poate fi de la lipsa de calciu, sau deficit de vitamine în organism.

| Invictusman a răspuns:

"Acum 30 min m-am taiat pe mana stanga cu niste cioburi de la un pahar spart pentru ca nu aveam lama. acum imi tremura mana stanga, si nu stiu de ce. care ar putea fi cauzele? (am 13 ani"
Asta e cauza! Sau alta ar fi ca ești un troll plictisit care nu are ce face sa nesemnificativa.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Cu viata sa nesemnificativa*