| Andreea01234554321 a întrebat:

Buna, de ce am greturi dimineața și imi e rau? Mai ales după ce mănânc se poate sa fiu insarcinata? Mentin ca ma cam doare burta si in partea dreapta pana jos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii apendicita acuta. Mergi urgent la medic!

| Floridori a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale in perioada fertila acum mai bine de 2-3 saptamani, este posibil.

Insa, mie imi suna a apendice inflamat (apendicita acuta) asa ca nu as mai sta pe ganduri si as merge la Urgente.

Multa sanatate!

| DaniTDCI a răspuns:

Apendicele, du-te urget la un medic.