| Eduard168 a întrebat:

De ce pisica mea strănută si respiră greoi câteodată si mai scoate si un sunet gen greoi câteodată? De ce, ce poate avea? Mentionez ca s-a bătut cu pisicile si a avut o buba si un nas umflat si de atunci a inceput a trecut o luna si acum i-a revenit acel respirat de care am zis!

2 răspunsuri:
| pitik200 a răspuns:

Buna, vezi sa nu aibe probleme cu ghemuri de blana inghitite

| CriisTiina12 a răspuns:

Mai bine te duci cu ea la veterinar, el poate sa zică ce are. Sa se facă bine pisicuța!