| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am mancarimi in zona aceea unde scrie "Muntele lui Venus" >------- https://www.google.ro/......ps?/imgres

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil vorbim de latei ( paduchi pubieni) luati prin contact sexual cu un barbat infestat.

Ca sa scapi de ei, trebuie sa te razi complet la pubis si sa te dai cu gaz lampant. Posibil sa gasesti ecva si prin farmacie, dar batranii, dau acest sfat foarte eficient si rapid.
Ambii partneri trebuei sa se rada si sa faca tratamentul.
jenant, al naibii d ejenant sa ai latei, in general tigancile au asa ceva, deci, barbatul cu care ais ex mai lerge si pe la nespalate.
Vezi sa nu iti fii dat si vreo boala venerica (cu transmitere sexuala) ca-i o epidemie de sifilis, sida, gonoree si altel boli transmise prin sex neprotejat.