| Carolinee a întrebat:

de ceva timp am o scurgere galbena si ma dor foarte rau sanii!
imi vine menstruatia?
sanii nu-mi cresc pentru ca dorm pe burta?
dati-mi raspunsuri consistente si poate si niste site-uri va rog!
si niste sfaturi pentru prima menstruatie
mercihappyhappyhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bels3 a răspuns:

Faza ca nu iti mai cresc sani pentru ca dormi pe buta nu-i adevarata
mie imi spunea cineva ca daca port sutien nu mai cresc deci... happy

si da...e posibil sa iti vina

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Posibil sa iti vina menstruatia