| elenasara535 a întrebat:

Bună! De ceva timp am observat niște "bube", nu știu cum să le numesc. Prima dată a fost ceva, o crescatura albă, mica. se simtea la atingere, arăta ca și cum ar fi un "burete", gen riguroaasa, textura aia o avea la atingere. Am fost la merdic, pe scrisoarea medicala scria Vaginita Bacteria a.și a dat tratament cu Macmiror ovule, le am luat și din acea crescatura albă, acum a devenit ca o buubă, o crescătură mică. tot asa, textura riguroasa, si este culoarea pielii..nu știu exact cum sa explic. Nu am nici scurgeri, nici mancarimi, nici usturime, abosult nici un simptom. Nu pot ajunge curand la medic, si sunt extrem de panicata. Aveti idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Floridori a răspuns:

Poate fi vorba de granule Fordyce din descrierea ta si pentru faptul ca nu ai alte simptome.
Incearca sa cauti pe Google si sa compari pentru a-ti da seama daca seamana cu ce ai tu.