| Fayy a întrebat:

De ceva timp, am un nodul, nu stiu sigur ce este, in partea stanga a abdomenului. De fiecare data cand stau pe burta, ma doare si ma deranjeaza. Cateodata, ma deranjeaza chiar si cand respir, iar partea stanga a abdomenului este mai tare decat partea dreapta. Stiti cumva ce-ar putea fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ggghhghgh a răspuns:

Ai fost racit/a de curand? Ai luat ceva medicamente? Poate sa fie ceva chiar grav du-te si vezi ce iti recomanda doctorul de familie.