| DominikCampbell a întrebat:

De curând am observat niște pete pe suprafața zonei intime. Nu am fost la doctor, dar m-am dat cu tot felul de creme pentru asta dar nu a funcționat, nu mă știți voi sau ceva, dar nu știu din ce cauză a pornit toată infecția asta.Menționez că încă sunt virgin, doar pentru eventualitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog.Ai nevoie de un consult, de un diagnostic pentru a avea un tratament eficient.Multa sanatate iti doresc.

| DominikCampbell explică (pentru GabyT10):

Mulțumesc, o să iau in calcul!

| GabyT10 a răspuns (pentru DominikCampbell):

Nu ai pentru ce happy ...insanatosire grabica happy