| Marinela82398 a întrebat:

Bună! De fiecare când încerc sa țin dieta am stari de amețeală, de leșin, dureri de cap. Niciodată nu reușesc sa îmi îndeplinesc dorința de a slabi din cauza acestei stări de rău. Menționez ca aceste simptome se opresc când mănânc dulciuri. S-a mai confruntat cineva cu asta? Ce ar fi de făcut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e glicemia. Iti scade nivelul de glucide (zahar) din sange pentru ca nu esti obisnuita. Corpul se invatase sa manance in alt ritm si asteapta sa ii dai ce ii dadea si inainte.
Trebuie sa ai o dieta echilibrata care sa includa si mancare care contine zahar in mod natural.
Legume precum morcov, fasole verde, dolvecel, salata verde de exemplu.
Poti apela la un nutritionist pentru un regim alimentar.
Succes.

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Dietele de slabire rapida asta fac. O slabire fara urmari are loc in decursul a cel putin 3 ani - 10 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te omoară-te de bolnav ce ești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma piș pe creierul tău ala bolnav. N-ar trebuie sa ai acces la internet