| geeeorgiannnaaa a întrebat:

De ieri a început sa îmi curgă nasul, sa tușesc dar foarte incet, îmi curge nasul și ma doare capul (deasupra urechii stângi).
Iau nurofen pentru răceala și gripa, mai iau paracetamol uneori, sirop pentru tuse, niște vitamine și mai beau coldrex și ceai fierbinte, însă as vrea sa știu cum as putea ameliora acea durere de cap. Este posibil sa ma fi tras curentul la urechea stânga și de aceea? Ma doare doar partea aceea și nu toată partea stânga, doar o parte mica dar e o durere naspa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Tot asa se manifesta si Covidul.

| florin926481f a răspuns (pentru Digikey):

In perioada asta nu mai poate omu sa raceasca ca e covid...

| Pasiunepentrumasini a răspuns:

Ai răcit
Ai rabdare ca iti trecehappy