| Roberta2006 a întrebat:

De joi pana azi am fost plecata la tara. Iar acolo avem un caine. Si vreau sa va intreb cum pot scapa de muscaturile de purici! Va rog nu va bateti joc!❤

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Incearca cu spirt, e un bun dezinfectant si nu o sa te mai manance asa tare

| Roberta2006 explică (pentru Yurisa):

Mersi! O sa incerc❤?